Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Tu nas znajdziesz!

Nazwa firmy: Amrad Komputer
Adres: ul. C. K. Norwida 7, 64-300 Nowy Tomyśl
Telefon: (0-61) 4451030

O Firmie

Firma Amrad Komputer s.c. powstała w 2002 roku i ma swoją siedzibę w Nowym Tomyślu, przy ulicy C.K. Norwida 7. Rozpoczęliśmy działalność skupioną na bezpośredniej sprzedaży sprzętu komputerowego, peryferiów oraz oprogramowania. Należymy do sieci sklepów Alsen.pl , co daje nam wsparcie bogatej bazy produktowej oraz fachowych szkoleń .Obecnie, w oparciu o nasze doświadczenie i wiedzę, świadczymy również kompleksowe usługi informatyczne, zarówno dla firm, jak i Klientów indywidualnych. Wykonujemy pełen zakres usług komputerowych takich jak: naprawy, instalacje i konfiguracje komputerów, laptopów, serwerów, sieci komputerowych, a także instalacje i wdrożenia oprogramowania. Zajmujemy się również specjalistyczną naprawą laptopów.

Należymy również do sieci Alsen.pl . Sieć Alsen powstała w 2003 roku. Obecnie w sieci zrzeszonych jest ok. 380 salonów komputerowych na terenie całego kraju. To sprawia, że jesteśmy w największej sieci partnerskiej branży komputerowej w Polsce. Alsen.pl jest kapitałowo powiązane z największym dystrybutorem sprzętu komputerowego w Europie Środkowo- Wschodniej firmą Ab S.A. Co z kolei ma ogromy wpływ na szerokość oraz atrakcyjność naszej oferty.

Ponadto jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem jednej z największych i najbardziej znanych firm zajmujących się produkcją kas i drukarek fiskalnych: Novitus s.a. (dawniej Optimus-iC). W ramach tej współpracy sprzedajemy oraz prowadzimy serwis urządzeń fiskalnych marki Novitus, a także urządzeń dodatkowych, takich jak wagi kalkulacyjne, czytniki kodów kreskowych, oprogramowanie sprzedażowe współpracujące z kasami i drukarkami.

Firma nasza otrzymała także status PARTNERA HANDLOWEGO firmy Insert. Znaleźliśmy się w gronie firm, które oferują najwyższą jakość usług handlowych oraz spełniły szereg  wymagań stawianych przez firmę InsERT. Profesjonalna obsługa, znajomość systemów firmy Insert oraz pełna oferta programów to cechy, które posiada każdy Partner Handlowy InsERT. 

Dbamy o każdego Klienta, bo każdy Klient jest dla nas najważniejszy. Zapewniamy, że oprócz zakupionych produktów i usług otrzymacie Państwo od nas uczciwość, rzetelność i fachowość. Zakup sprzętu i usług to dopiero początek naszej współpracy opartej na partnerstwie, wiedzy i zaufaniu. Dzięki ścisłej kooperacji z producentami i naszymi hurtowniami jesteśmy w stanie zagwarantować bardzo dobre ceny na nasze produkty oraz ciągłość dostaw. A nasi Pracownicy, ciągle poszerzający swoją wiedzę, zapewnią Państwu fachowe doradztwo oraz najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych.

Witryna stworzona na platformie